LED nápis ORDINACE / NERUŠIT

Kód: N-26 N-26D Zvolte variantu
3 300 Kč 4 990 Kč od 3 300 Kč 3 993 Kč včetně DPH 6 037,90 Kč včetně DPH od 3 993 Kč včetně DPH
1-2 týdny 1-2 týdny Zvolte variantu
Varianta

čitelnost 4 m, výška textu 10 mm, blikač na NERUŠIT, rozměr 140 x 85 x 35 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panely z duralového profilu s hloubkou 35 mm

 

Světelný nápis do interiéru je vyrobený řezanou grafikou, podsvícenou  pásky s LED diodami. 

Nápis dodáváme v duralovém profilu hloubky 35 mm, zepředu je plexisklo nápisem, vytvořeným z vyřezávané folie, vnitřní provedení s krytím IP50.

Napájecí napětí 12 V stab. ze síťového adaptéru, připojení na svorkovnici. Adaptér 12V  je v ceně nápisu. Kulatý konektor na 12V na konci kabelu můžete uštípnout a vedení propojit s displejem nebo tam můžete připojit delší kabely a vypínače. Uštípnutím konektoru neztrácíte záruku na případnou výměnu zdroje. K požadované upravě napájení na 24V se adaptéry nedodávají, předpokládáme, že toto napětí již máte k dispozici.

Nápis se připevňuje zavěšením na zeď jako obraz. Upevňovací rozteč mezi závěsy je nastavitelná.

 

 

Panel s nápisem můžeme doplnit:

1. Dálkovým ovládáním s klíčenkou, která slouží pro rozsvicení a zhasínání. Klíčenek lze k jednomu panelu dodat i více kusů. Uvnitř je 12 V  (3,3V) baterie typ 27A (CR2032) pro několik tisíc stisknutí. Další klíčenky lze přidat a spárovat je s přijímlačem.  Návod na spárování 1 nebo 2 .

 

Dálkové ovládání je v bílé nebo černé krabičce s LED diodou, která slouží jako kontrola, zda nápis svítí v případě, že na něj přímo nevidíte. Standardní délka kabelu je 1m (od nápisu k přijímači), lze ji upravit. Do této krabičky se přivádí napětí z adaptéru na 12V.

 

 

2. Blikačem pro celkové blikání nápisu nebo jeho části. Instalován je většinou na zadní straně, lze volit režim blikání, pozvolného rozsvěcování i jas staticky svítícího nápisu. Blikač si nastavení pamatuje i po vypnutí panelu.

3. K zajištění panelu na stěnu proti sejmutí lze dodat zvláštní typy šroubů, které se tenkým klíčkem po usazení panelu pootočí a panel pak nejde ze zdi sundat.

4. K panelu lze připevnit i malé úhelníky nahoru a dolů k jedné straně, panel pak lze uchytit na zeď kolmo jako výstrč.