LED nápis LASER ZAPNUT / NEVSTUPOVAT

Kód: N-9 N-9D Zvolte variantu
2 350 Kč 4 050 Kč od 2 350 Kč 2 843,50 Kč včetně DPH 4 900,50 Kč včetně DPH od 2 843,50 Kč včetně DPH
2-3 dny 2-3 dny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
22.8.2022 22.8.2022 Zvolte variantu

čitelnost 10 m, výška textu 25 mm, rozměr 280 x 120 x 35 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panely z duralového profilu s hloubkou 35 mm

 

Světelný nápis do interiéru je vyrobený řezanou grafikou, podsvícenou  pásky s LED diodami. 

Nápis dodáváme v duralovém profilu hloubky 35 mm, zepředu je plexisklo nápisem, vytvořeným z vyřezávané folie, vnitřní provedení s krytím IP50.

Napájecí napětí 12 V stab. ze síťového adaptéru, připojení na svorkovnici. Adaptér 12V  je v ceně nápisu. Kulatý konektor na 12V na konci kabelu můžete uštípnout a vedení propojit s displejem nebo tam můžete připojit delší kabely a vypínače. Uštípnutím konektoru neztrácíte záruku na případnou výměnu zdroje. K požadované upravě napájení na 24V se adaptéry nedodávají, předpokládáme, že toto napětí již máte k dispozici.

Nápis se připevňuje zavěšením na zeď jako obraz. Upevňovací rozteč mezi závěsy je nastavitelná.

 

 

Panel s nápisem můžeme doplnit:

1. Dálkovým ovládáním s klíčenkou, která slouží pro rozsvicení a zhasínání. Klíčenek lze k jednomu panelu dodat i více kusů. Uvnitř je 12 V  (3,3V) baterie typ 27A (CR2032) pro několik tisíc stisknutí. Další klíčenky lze přidat a spárovat je s přijímlačem.  Návod na spárování 1 nebo 2 .

 

Dálkové ovládání je v bílé nebo černé krabičce s LED diodou, která slouží jako kontrola, zda nápis svítí v případě, že na něj přímo nevidíte. Standardní délka kabelu je 1m (od nápisu k přijímači), lze ji upravit. Do této krabičky se přivádí napětí z adaptéru na 12V.

 

 

2. Blikačem pro celkové blikání nápisu nebo jeho části. Instalován je většinou na zadní straně, lze volit režim blikání, pozvolného rozsvěcování i jas staticky svítícího nápisu. Blikač si nastavení pamatuje i po vypnutí panelu.

3. K zajištění panelu na stěnu proti sejmutí lze dodat zvláštní typy šroubů, které se tenkým klíčkem po usazení panelu pootočí a panel pak nejde ze zdi sundat.

4. K panelu lze připevnit i malé úhelníky nahoru a dolů k jedné straně, panel pak lze uchytit na zeď kolmo jako výstrč.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení